września 26 2013

Plener ślubny w Krowiarkach.

Na zdjęciach Kasia i Mateusz ;-) .

plener Kasia  i Mateusz

Zobacz całość


września 26 2013

Wesele Kasi i Mateusza!

IMG_9695

Zobacz całość


września 5 2013

BFF – Balans Foto Festiwal 2013 w Wodzisławiu Śląskim!

Zapraszamy na pierwszą edycję Balans Foto Festiwalu w Wodzisławiu Śląskim, który odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury – już 6 i 7 września Miasto będzie stolicą sztuki w naszym regionie.

“Okres wakacyjny dobiega końca ,wspomnienia powolutku się zacierają tak więc chcemy zaraz po wakacyjnym szaleństwie dać Państwu następny zastrzyk wrażeń w postaci Sztuki z dużej litery. Zaszczycą nas wspaniali artysci branży fotograficznej oraz grupy fotograficzne, przedstawiając swoje dzieła jak i odkrywając rąbek tajemnicy powstania tak wspaniałych fotografii” – mówi Dariusz Langrzyk, prezes Stowarzyszenia Fotobalans.

„Zorganizowanie Festiwalu w Naszym Mieście nie było proste, bo brakuje miejsca na wystawienie tak ogromnej ilości fotografii. Z biegiem czasu postawiliśmy jednak na cyfrowy przekaz zdjęć w formie multimedialnej. Mam nadzieję, że będzie to strzał w dziesiątkę – mówi Dawid Lach, wice-prezes Stowarzyszenia Fotobalans.

W trakcie dwudniowego festiwalu będzie można także zobaczyć wystawę zdjęć Stowarzyszenia Fotobalans, organizatora BFF. Ponadto w WCK odbędą się także warsztaty z fotografii makro oraz fotografii reklamowej, na które organizator wcześniej przyjmuje zapisy. Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę: www.fotobalans.pl. Zarówno wstęp na Festiwal jak i udział w warsztatach fotograficznych jest bezpłatny!

bff-line-up-900px


września 5 2013

Only 1 – Gala Walk Zawodowych

3 Edycja gali odbyła się w Ustroniu. Widowisko niezwykle emocjonalne, Rafał Simonides zwyciężył z Tawatchai Lucky Parunhat i został mistrzem świata WMC!

Only1 - 3 Gala Walk Zawodowych

Zobacz całość


września 5 2013

Z wizytą u Anny.

Plac KWK Anna – Rydułtowy.

IMG_4410_HDR

Zobacz całość


września 5 2013

Kancelaria Notarialna w Rybniku.

Artur Pędracki – Notariusz. Sesja zdjęciowa wykonana na potrzebę strony internetowej – już w wkrótce nowa odsłona: www.notariusz-pedracki.pl. A tymczasem zapraszam do galerii.

IMG_1371

Zobacz całość


września 5 2013

Hotel Ostrawa w Wodzisławiu Śląskim.

Zapraszam do środka.

IMG_1713

Zobacz całość


września 5 2013

Nocny Industrial.

Na zdjęciach KWK Jankowice, a następnie ruszyliśmy w stronę JSW.

IMG_2703_HDR-kolor

Zobacz całość


września 5 2013

Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi “X”

Fotorelacja z 10 Reggae Festiwalu, który odbył się w wodzisławskim parku.
Wystąpili: Slaveah & DrLove, Tallib & Sztoss, Dancehall Masak-rah (Junior Stress, 27pablo, Drivah) Jammin Team / Dancehall show, Jabaman (N) & Tasteman, DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I (JVSS), Jahvigation, Chilli Crew & Martyna Baranowska, Root Wise, Raggafaya, Cała Góra Barwinków, TABU, Sebastian Sturm & Exile Airline (D), Ras Luta & Riddim HQ

IMG_2848

Zobacz całość


września 5 2013

Projekt “Gwardziści z Wodzisławia”

Popatrzcie co by się stało jakby tak obrócić klepsydrę czasu.. totalne zagubienie, czy odnalezienie się w nowej rzeczywistości? Gwardziści z Stowarzyszenia “Baszta” okiem mojego obiektywu!

IMG_2840-Edit

Zobacz całość