marca 28 2013

Warsztaty z obróbki fotografii z Pawłem Jackowiakiem.

Stowarzyszenie Fotobalans wraz z PJ Studio zapraszają na warsztaty z cyfrowej obróbki zdjęć w programie Adobe Photoshop.
Kurs dotyczyć będzie przede wszystkim wprowadzenia w świat foto-manipulacji z szczególnym naciskiem na obróbkę fotografii w stylu glamoure.
Zajęcia odbędą się 27 kwietnia 2013 roku w Wodzisławiu Śląskim w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Bogumińskiej 8 (budynek MOSIR-u), a prowadzącym będzie Paweł Jackowiak (www.paweljackowiak.pl).
Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 400zł. Karta zgłoszeniowa oraz regulamin można pobrać pod adresem: www.fotobalans.pl, informacje telefoniczne pod numerem 791-591-891.

warsztaty fotobalans paweł jackowiak


marca 28 2013

Bombardowanie Wodzisławia.

26 marca na Wodzisławskim Rynku odbyły się inscenizacje przedstawiające wydarzenia z 1945 roku, kiedy to Armia Czerwona odparła hitlerowskie wojska. Warto wspomnieć iż to wydarzenie wyszło z inicjatywy zaprzyjaźnionej Grupy Powstaniec Śląski.

IMG_4046 Zobacz całość


marca 24 2013

Plener w Bytomiu z Pstrykam Śląskie.

23 Marca miał miejsce kolejny plener zdjęciowy zorganizowany przez Pstrykam Śląskie. Tym razem wylądowaliśmy w Bytomiu, a dokładniej w Operze Śląskiej oraz w IV LO im. Bolesława Chrobrego.

IMG_5331_2_3_tonemapped

Zobacz całość


marca 20 2013

Zaproszenie na wernisaż pt.:”6 Ścian”.

Już pytają czy zajmuję się: budowlanką, wykończeniówką, tapetowaniem i takimi sprawami jak poruszam temat Sześciu Ścian ;-) . A tak serio to serdecznie zapraszam na wernisaż fotografii organizowany przez Stowarzyszenie Fotobalans. Tym razem napewno będzie INACZEJ!

6scian-plakat-a3-RGB-2

“Otwarcie wystawy zaplanowano na 12 kwietnia 2013 roku o godz. 18:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim. 6 Ścian to nasz wspólny projekt, to kolekcja zdjęć wykonanych podczas wyjazdów plenerowych wymieszanych z indywidualną (jakże kreatywną!) wizją każdego z nas – dodaje Dawid Lach, wice-prezes Stowarzyszenia.
Wystawę w Bibliotece będzie można zobaczyć do końca kwietnia, a w maju zostanie ona przeniesiona do Słodkiej Manufaktury Leona również w Wodzisławiu Śląskim.”


marca 20 2013

Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku 2013.

W tym roku Stowarzyszenie Fotobalans zaprezentowało na festiwalu wystawę pt.:”Słów kilka”. Silne naładowanie chęcią do realizacji nowych projektów zakończone – najwyższa pora wziąć się do roboty. Zdjęcie poniżej jest autorstwa Darka Langrzyka.

51421dee579e5-2


marca 20 2013

Ars Noir: Rozdział II

Kolejny epicki album w moim portfolio tym razem zatytułowany: “The Steam Ball”. Całe wydarzenie miało miejsce w Pałacu w Rybnej. Dzięki Wam za organizację tak świetnych plenerów i do zobaczenia na kolejnym!

IMG_5089

Zobacz całość


marca 2 2013

Good evening London.

Kilka dni spędzonych w UK pozwoliło mi odsłonić kawałek płachty z tej ogromnej metropolii. Jednak nie tylko o Londynie tutaj będzie, bo także o jego okolicach. Jedno jest pewne – to miejsce trzeba będzie jeszcze nie raz eksplorować! Światła neonów nocą w towarzystwie London Pride’a wyglądają bardzo porywająco.

London

Zobacz całość