kwietnia 19 2014

Blurred Lines

Miałem okazję pojawić się na warsztatach z portretu, które prowadził Artur Nyk. Zdjęcia które poniżej publikuje zostały wykonane w ciągu 60 sekundowej sesji w studio – każdy uczestnik warsztatów miał swoją minutę – natomiast obróbka cyfrowa zdjęcia wykonana już w domowym zaciszu. Na zdjęciach Dorota.

IMG_6391-edit

Zobacz całość


lipca 12 2012

Industriada 2012 w Niewiadomiu.

Czerwiec 2012r, święto szlaku zabytków techniki. Dzień spędzony na Hoymie. Wspólne fotografowanie z podopiecznymi z warsztatów fotograficznych organizowanych w ramach projektu T:RAF przez Centrum Inicjatyw Społecznych CRIS. Zabytkowa Kopalnia “Ignacy” zachwyca i z całą pewnością w najbliższym czasie tam powrócę.

IMG_5282

Zobacz całość


grudnia 17 2011

Warsztaty – Inscenizacja bitwy!

3 grudnia 2011r, najważniejszy moment warsztatów historyczno-fotograficznych organizowanych przez Stowarzyszenie Fotobalans. Drzwi do schronu w Wodzisławskim Parku zostały otwarte, stara drukarnia znowu ruszyła, a po parku biegali ludzie odziani w stroje z okresu Powstań i Wojny. Poniżej prezentuję moją fotorelację z tego dnia.

prasa-drukarska-wyklad

Zobacz całość


października 14 2011

Warsztaty Fotograficzne w Świerklanach.

22 września 2011r, rozpoczęły się warsztaty fotograficzne dla gimnazjalistów, które miałem przyjemność poprowadzić. Zajęcia odbywały się w Galerii Malarstwa Twórców Nieprofesjonalnych „Jan” w Jankowicach, w ramach projektu pt. „Centrum Twórczego Rozwoju Dzieci i Młodzieży ART”. Lekcje obejmowały wiedzę z zakresu podstaw fotografii, praktykę podczas pleneru zdjęciowego oraz postprodukcję, czyli cyfrową obróbkę fotografii w programach graficznych.

IMG_6726

Zobacz całość


września 8 2011

Podsumowanie Warsztatów Fotograficznych.

25 sierpnia 2011r., w Radlińśkim MOK-u odbyło się uroczyste zakończenie projektu pt: “Akademia Kreatywności i Rozwoju Osobistego”. Bardzo mi miło, że mogłem wraz z Dariuszem poprowadzić warsztaty fotograficzne. Myśle, że osoby biorące w nich udział wyniosły naprawde sporo, a potwierdza to wystwa fotografii, którą przez jakiś czas można oglądać jeszcze w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. Rozwój i kreatywność polega na ciągłym obcowaniu ze sztuką fotografowania – więc do dzieła!

IMG_4623

Zobacz całość


lipca 28 2011

Warsztaty w Mosznej!

16 lipca 2011r., zdjęcia z ostatniego już pleneru w ramach warsztatów które prowadziłem razem z Darkiem Langrzykiem. Pozostały jeszcze zajęcia z obróbki i wybranie zdjęć do powarsztatowej wystawy fotograficznej, która odbędzie się pod koniec sierpnia w Miejskim Ośroku Kultury w Radlinie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na wernisaż :) .

Warsztaty w Mosznej

Zobacz całość


lipca 28 2011

Warsztaty w Rudniku!

16 lipca 2011r., kolejny plener w ramach warsztatów fotograficznych – tym razem w Rudniku.

Warsztaty w Rudniku

Zobacz całość


lipca 20 2011

Warsztaty w Łężczoku!

9 lipca 2011r., pierwszy wypad plenerowy do Rezerwatu Przyrody Łężczok w ramach warsztatów fotograficznych, które prowadzimy wspólnie z Darkiem Langrzykiem. Poniżej zamieszczam kilka z moich kadrów. Kolejny wypad warsztatowy już niebawem!

IMG_7268

Zobacz całość


lipca 6 2011

Akademia Kreatywności i Rozwoju Osobistego.

Lipiec zapowiada się bardzo pracowicie, razem z Darkiem Langrzykiem prowadzimy warsztaty szkoleniowe z zakresu podstaw fotografii cyfrowej. Przed nami ponad 30 godzin lekcyjnych, w tym kilka ciekawych plenerów w strone.. no właśnie w strone interesujących i pełnych klimatu miejsc, które stopniowo będe publikować na moim blogu. Jesteśmy już po pierwszym spotkaniu, na którym to naprawde ciężko było nam zakończyć lekcje w planowanym czasie, a to pewnie za sprawą bardzo ambitnej grupy ;-) . Warsztaty mają miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie, z góry dziękujemy organizatorom za podjętą współpracę. Dodam jeszcze że podsumowaniem warsztatów będzie wystawa zdjęć osób biorących udział w tym projekcie i jest wstępnie planowana na miesiąc sierpień. Koniec gadki, pierwsze efekty już niebawem.

warsztaty-strzalki