grudnia 7 2013

III miejsce w konkursie pt.: “Przez okno”

Poniższa praca została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Forum Obiektywne z Niedobczyc. Zdjęcia przedstawiają występ Anny Filipowskiej (finalistki Mam Talent – TVN), zostały wykonane podczas tegorocznej gali sztuk walki Only1 w Ustroniu. Przyznam szczerze że występ był na tyle widowiskowy, że w pewnym momencie poprostu odłożyłem aparat na bok i podziwiałem artystyczny taniec w towarzystwie muzyki i świateł.

Anna Filipowska

Zobacz całość


września 5 2013

Only 1 – Gala Walk Zawodowych

3 Edycja gali odbyła się w Ustroniu. Widowisko niezwykle emocjonalne, Rafał Simonides zwyciężył z Tawatchai Lucky Parunhat i został mistrzem świata WMC!

Only1 - 3 Gala Walk Zawodowych

Zobacz całość


czerwca 17 2013

Only1 – zapowiedź gali.

Sierpniowa gala walk zawodowych coraz bliżej, także najwyższy czas rozpocząć prace nad oficjalnym trailerem tego wydarzenia. Poniżej kilka kadrów z planu filmowego w starej cegielni w Gaszowicach, gdzie siedzibę ma Stowarzyszenie Daleko-wschodnich Sztuk Walki TAO – organizator gali.

Dla przypomnienia: tegoroczna, trzecia edycja gali odbędzie się 31 sierpnia w Ustroniu w amfiteatrze. Do zobaczenia!

IMG_8654

Zobacz całość


października 14 2010

Gala walk zawodowych ONLY1.

28 sierpień 2010r., w Pszowie odbyła się druga już edycja Only1. Walką wieczoru był pojedynek: Katrunou Pavela (Ukraina) z Igorem Kołacin (Polska). Mistrzem został nasz rodak. Zdjęcia również na portalu nowiny.pl oraz galerii foto.nowiny.pl .

Only1

Zobacz całość


czerwca 2 2010

Paintball Gaszowice.

10 maja 2010r., na terenie starej cegielni w Gaszowicach członkowie Stowarzyszenia Dalekowschodnich Sztuk Walki TAO mieli okazję postrzelać pistoletami na farbę. Jednak to nie wszsytko – trener Mirosław Barszowski zadbał o odpowiednią atmosferę na polu bitwy poprzez wrzucanie grantów oraz rac dymnych. Spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem. Zdjęcia również na portalu Nowiny.pl.

Paintball TAO.

Zobacz całość


maja 27 2010

Egzaminy TAO.

20 marzec 2010r., w Gaszowicach na terenie starej cegielni odbyły się egzaminy na kolejne stopnie w hierarchi Kung-Fu Wushu. Zdawali członkowie S.D.S.W. TAO – i nie było wcale łatwo. Zdjęcia także na portalu Nowiny.pl.

Egzaminy TAO

Zobacz całość


maja 12 2010

Mistrzostwa Śląska Wu-Shu.

12 grudzień 2009r. odbyły się mistrzostwa Wu-Shu w Czerwionce-Leszczyny.

TAO

Zobacz całość


maja 1 2010

Only1.

29 sierpnia 2009r. miała miejsce gala walk zawodowych w Pszowie.

Only1

Zobacz całość